Ремонт порохотягів Львів

Жодна сім’я не обходиться без  помічника – пилососа. Це може бути традиційний вигляд пилососа сухого прибирання, а може бути більш функціональний і дорогий миючий  порохотяг. Збір пилу і сміття, а в миючих пилососах ще і чищення килимів, основні завдання порохотяга.

Сучасний порохотяг, як і вся техніка, схильний до поломок. Більшість з них відбувається з вини користувачів. Все рідше зустрічається заводський брак, який притаманний в основному бюджетним варіантам пилососів маловідомих марок азіатських виробників. У разі поломки такого варіанту слід пам’ятати, що гарантійний ремонт порохотягів Львів буде нікому зробити. Це пояснюється відсутністю не тільки власних сервіс-центрів торгової марки, але і договорів на сервісне обслуговування з провідними представниками вітчизняного ремонтного сервісу.

Однак повністю орієнтуватися на іменитий бренд не варто. Успішна рекламна компанія, яка тримає назву торгової марки на слуху у споживача, здатна оспівати часом неіснуючі якості пилососів. Щоб не потрапити в халепу і не піти на поводу у консультантів із сумнівною кваліфікацією, але явним прагненням продати певну модель порохотяга відзначимо, що ринок пилососів сформувався.

Ремонт пилососів Львів на дому 

Висококваліфіковані майстри компанії “Пралхолод” замінять зношені деталі і полагодять двигун.

Поломки порохотягів діляться на несправності природного зносу і механічного впливу.

Ремонт порохотяга Львів , починається з діагностики шумів. Якщо з’являється гул, але пилосос якісно всмоктує сміття, то варто викликати майстра для перевірки двигуна.

Природний знос стосується багатьох деталей пилососа: пилозбірники, фільтри, шланги, трубки. Так, якщо пилосос не гуде, але ефективність роботи знижена, то варто звернути увагу на цілісність гофри і герметичність шланга. Також майстер перевірить роботу приймаючої щітки і якщо потрібно замінить її.

Ремонт пилососа  Львів включає в себе перевірку дротів живлення на розриви. Шнур швидко зношується, і внаслідок цього з’являються заломи, що призводять до розриву волокон кабелю. При виявленні розриву майстер замінить пошкоджену ділянку або вкоротить довжину кабелю, обрізавши до пошкодженої ділянки.

Прокладка змінюється при великому засміченні і появі механічних пошкоджень у вигляді потертостей. У падінні тиску практикуючий майстер побачить сигнал до заміни фільтра.

На окрему увагу заслуговують підшипники, несправність яких знижує швидкість і силу всмоктування пилу і сміття. Виявлення нерівностей і тріщин свідчать про необхідність їх заміни.

Ремонт двигуна пилососа, як класичного, так і миючого, повинен бути проведений сервісним майстром. Самостійний ремонт може призвести до помилки і безповоротної поломки. Про необхідність ремонту двигуна свідчить його перегрів.

Порушення всмоктуваності і подачі повітря, говорить про те, що повинен бути проведений невідкладний ремонт миючих пилососів. Причини несправності подачі повітря можуть бути наступні:

  • забруднені колектори;
  • засмітився фільтр;
  • заповнений мішок.

В силу своєї громіздкості, переламаний шнур часта причина виклику майстра. Як і для сухого попередника, так і для миючого, характерно стирання шнура і формування функціональних заломів. Ремонт порохотягів Львів не варто проводити самостійно, так як проста заміна шнура, виконана неправильно, може призвести до більш глобальних проблем, наприклад, поломки мережевих індикаторів.

При погіршенні ефективності всмоктування вологи необхідно перевірити гофрорукав на розриви і в разі порушення цілісності замінити.

Власноручний ремонт пилососів Львів  також краще залишити. Майстер із компанії “ПралХолод” не тільки виявить несправність, але і усуне її. Гарна ремонтна база дозволяє ремонтувати не тільки класичні і миючі різновиди пилососів, а й професійні моделі. Проста на перший погляд конструкція пилососа не розрахована на самостійний ремонт: чітка заміна деталей аналогами, є невід’ємною частиною успішного ремонту.