Ремонт бойлерів Львів

Ремонт, чистка та встановлення бойлерів

Нормою сучасного життя є квартира або будинок, забезпечені гарячою водою. Для цих цілей використовуються різні водонагрівачі. Вони бувають проточними накопичувальними. Бойлер є накопичувальним приладом і дає можливість одночасно використовувати в декількох точках приміщення більше теплої води. При цьому температура на виході більш висока і стабільна, в порівнянні з проточними нагрівачами. Для того щоб такий прилад працював тривалий час і не виходив з ладу, необхідно проводити профілактичний ремонт та чистку бойлера. Перш за все, необхідно знати з чого складається цей пристрій.

Чим обладнаний бойлер:

  • Під корпусом знаходиться бак (цілісний або зі швами) для наповнення водою (бувають вони різних обсягів).
  • Два патрубка – один коротший використовується для холодної води (вона подається в бак), а другий-для забору гарячої води (довший) для необхідних цілей.
  • ТЕН – теплоносій (нагрівач води).
  • Магнієвий анод – використовується для очищення води.
  • Теплові датчики (дві трубки виходять на блок живлення);
  • Блок живлення і дисплей (екран).

Ремонт бойлера Львів, чистка бойлера.

Бажано щороку проводити профілактику роботи бойлера. Якщо при роботі бойлера ви чуєте гул, потріскування, також необхідно розібрати і почистити всі комплектуючі.

Як виконати ремонт бойлера, і що сюди входить?

Щоб виконати ремонт бойлера  на дому, перш за все, необхідно відключити подачу електроживлення, перекрити кран з холодною водою. Від’єднати трубки з’єднання бойлера від системи. З’єднати патрубок, призначений для холодної води із зливною місткістю (відром, раковиною). Зробити це можна за допомогою шланга. При знятті трубки подачі підігрітої води повітря буде потрапляти в бак, а вода буде злита практично вся. Тепер потрібно розібрати бойлер, відкрутивши болти, і зняти нагрівальний елемент. Далі слід обробити його спеціальними засобами і прибрати накип механічним шляхом (лопаткою, наждачним папером). Можна прокип’ятити його в суміші води і спеціальної кислоти (можна використовувати лимонну або оцтову). Після цього потрібно провести заміну магнієвого анода. Він використовується для додаткового захисту (всередині бака захищає поверхню від корозії). Остання дія – зібрати бойлер, наповнити його водою, підключити до електричної мережі і перевірити його роботу і нагрів. Це основні етапи ремонту – очищення через погану якість використовуваної води та утворення накипу.

Додаткові ознаки несправностей та шляхи їх усунення.

Зустрічаються й інші причини, по яких вода в бойлері протікає, не нагрівається до бажаної температури або не нагрівається зовсім, б’ються струмом елементи конструкції та інше. У таких випадках, необхідний терміновий ремонт бойлера Львів.

При цьому потрібно проводити і такі процедури, як:

Перевірити, чи не пробитий  нагрівальний елемент. Для цього вимірюють опір і при невідповідності необхідним параметрам або при виявленні наявності обриву, необхідно провести заміну нагрівача.

Причиною поганої роботи може бути і несправність термостата. Його теж треба протестувати і замінити.

Може статися і поломка блоку управління (екран або не вказує температуру, або взагалі не працює). Це електроніка і для її ремонту потрібно мати досвід і спеціальні знання. Бувають бойлери та більш складних конструкцій, і їх ремонт бойлера може бути малоефективним або за складністю розбирання та збирання неможливим. Тому, враховуючи всі нюанси, краще викликати майстра по ремонту бойлера Львів. Фахівець зможе в найкоротші терміни перевірити всі елементи вашого пристрою, визначити за допомогою приладів причини несправності, усунути їх або зробити заміну деталей.

Тому щоб уникнути неприємних ситуацій краще викликати досвідченого майстра щоб він кваліфіковано провів ремонт, чистку та встановлення бойлера Львів.