Ремонт пральних машин LG

Маючи в арсеналі домашньої побутової техніки такий агрегат, як пральна машинка-автомат, дуже складно спокійно поставитися до її поломки – налагоджений побут перетворюється в хаос, а й без того щільний графік збивається через необхідність пошуку хорошого майстра. Але це лише в тому випадку, якщо ви не знаєте про наш сервісний центр, який забезпечує якісний і своєчасний ремонт пральних машин LG на дому у Львові та області, тим самим допомагаючи багатьом клієнтам уникнути незручностей, пов’язаних з виходом з ладу їх незамінних помічниць. Всього 1-2 дня, і машинка знову працює як нова, адже заявки обробляються практично моментально – вільний майстер виїжджає за вказаною адресою в той же день.

Ремонт пральних машин LG Львів – своєчасна допомога

Наш сервіс обслуговує всі райони Львова

Якщо вам знадобився фахівець з ремонту пральних машин марки LG, будьте впевнені – рішення вже знайдено. Зателефонувавши за вказаним телефоном або заповнивши заявку прямо на сайті, ви можете викликати додому майстра, який швидко і якісно відремонтує вашу пральну машину LG, після чого вона буде працювати ще краще, ніж до виникнення поломки.

Виклик можна здійснити цілодобово, тому, якщо потрібен терміновий або екстрений ремонт пральної машини LG – це доступно в будь-який час дня і ночі!

Про сервіс-центр по ремонту LG

Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті пральних машин марки LG і має багаторічний досвід роботи з цією технікою. Найбільш приємним для клієнтів є те, що майстер може полагодити пральну машину на дому без її транспортування в сервісний центр.

Більшість поломок легко переборні в домашніх умовах, але трапляються і більш складні несправності, які потребують спеціального обладнання. Саме для таких випадків в нашій майстерні встановлено найсучасніше діагностичне та технічне обладнання, що дозволяє виконувати найскладніші ремонтні роботи.

Ціни на ремонт пральних машин LG  і від чого вони залежать

Доступна, що не завищена ціна на ремонт пральних машин LG Львів – це одна з перших вигод клієнтів нашого сервісного центру. Вартість всіх видів робіт і послуг вказана в прейскуранті, і строго по ньому майстер озвучить ціну ремонту після виробленої діагностики і знаходження причини поломки.

За додатковим коефіцієнтом розраховується вартість ремонту в нічний час, вихідні та свята.

Виявлення несправностей (діагностика) Безкоштовно!

Ремонт пральної машини з частковим розбиранням

Капітальний ремонт (заміна декількох деталей, барабана, бака або підшипників)

Тільки після проведення комплексної діагностики фахівець сервісного центру зможе повідомити вам про всі неполадки і вартості їх усунення.

Гарантія на ремонтні роботи і деталі

Як правило, пральні машини марки LG з лишком відпрацьовують свій гарантійний термін, встановлений виробником. І тільки після закінчення 5-7 років у них частіше трапляються поломки. Але якщо ви замовляєте ремонт пралки в нашому сервіс-центрі, то після його здійснення обов’язково отримуєте гарантію, яка триває до 3 років. Крім цього, гарантія діє і на всі деталі, придбані у нас і встановлені нашим фахівцем. Тому клієнти завжди захищені – якщо поломка трапляється повторно протягом зазначеного в талоні терміну, здійснюється безкоштовний гарантійний ремонт пральної машини LG Львів, отже, замовники залишаються задоволеними.

Ремонт пральних машин Львів