Ремонт пральних машин Indesit

Майстерня «Пралхолод» надає послуги з ремонту пральних машин марки Indesit на дому у Львові та області. Усуваємо різні неполадки з горизонтальними і вертикальними завантаженням будь-якого року випуску. Виїжджаємо на виклик протягом 24 годин після звернення. Всі необхідні запчастини і комплектуючі майстер бере з собою, тому в 95% випадків ремонт здійснюється за один приїзд фахівця. Тобто через добу після поломки ваша пралка знову буде в робочому стані.
Вартість ремонту залежить від моделі пральної машини Індезіт і характеру несправності. Точну ціну зможе встановити майстер після проведення повної діагностики. Більшість машинок даного виробника відноситься до класу бюджетних моделей, тому ремонт Indesit зазвичай коштує недорого. Тип робіт які виконує майстер компанії “Пралхолод”:
-Виїзд майстра та діагностика пральних машин Indesit;
-Заміна кнопки, ручки люка, дверної ручки, заміна скла, заміна зливного шланга та фільтра, заміна дозатора миючих засобів,
-Заміна Тена, пошук і усунення засмічення в зливному тракті, заміна УБЛ, заміна щіток двигуна, ремонт або заміна мотора, заміна блоку управління або індикаці;
-Заміна підшипника, хрестовини, бака або барабана, опори бака.
Основні поломки пральних машин Індезіт
Машинки Indesit одні з найпопулярніших в нашій країні, тому ми часто стикаємося з їх ремонтом. Ось найбільш поширені вузли, які виходять з ладу.
Несправність -Помпа (зливний насос)
Пральна машина Індезіт зупинилася з водою і не зливає. Зазвичай це відбувається перед полосканням або віджиманням.
Машинки, оснащені дисплеєм, як правило, пишуть помилки F05 або F11 на екрані.
-ТЕН (нагрівальний елемент)
Машинка не гріє воду або «вибиває пробки» при включенні або через 5-15 хвилин після початку програми.
Моделі з дисплеєм можуть показувати помилку F08.
-Програматор або електронний блок управління
Ознаки можуть бути практично будь-якими, наприклад:
СМА не включається;
збивається програма прання;
відсутній нагрів води;
дверцята не блокуються, і машинка Indesit не пере.
Поломка також може супроводжуватися запахом гару.
На екрані при несправності плати управління можуть загорятися коди F12 або F06, рідше F08.
-щітки електродвигуна
(В СМ з колекторним двигуном)
При зносі щіток їх контакт з колектором двигуна погіршується, в результаті, машинка:
погано обертає або взагалі не крутить барабан;
барабан крутиться тільки на пранні, на віджиманні машинка не набирається обертів.
Через поганий контакт з колектором щітки також можуть іскрити.
Моделі з електронним дисплеєм можуть видавати помилки F01 або F02. підшипник бака
Перша ознака несправності пральна машина Індезіт сильно шумить на віджиманні. Якщо продовжити її експлуатацію, то барабан буде обертатися все гірше і гірше, якщо зруйнується підшипник зовсім заблокує його рух. Шум і скрегіт у міру погіршення обертання будуть посилюватися. З’явиться люфт барабана: якщо посмикати його рукою з боку в бік, він буде сильно бовтатися.
Через втрату герметичності сальника через підшипник також може підтікати вода.
-Приводний ремінь. Програма начебто виконується, але барабан СМ не крутиться.
-заливний клапан. Пральна машина не набирає взагалі, і прання не розпочинається. Або вода не надходить тільки на полосканні, тому пралка НЕ полоче. Остання ситуація характерна для моделей з подвійним клапаном затоки, коли виходить з ладу частину клапана, що відповідає за набір води на полосканні. На СМА з екраном можуть висвітлюватися помилки H20 або F10. Пристрій блокування двері (УБЛ). Машинка Indesit не блокує дверцята, тому люк не закривається, і прання не розпочинається. Рідше буває протилежна ситуація, коли двері не відкривається після закінчення роботи. Моделі з електронним дисплеєм, як правило, видають помилку DOOR або F17.
-мотор. Чи не крутиться барабан пральної машини Indesit. Додатково може пахнути гаром і вибивати автомат або УЗО. На пралці з екраном зазвичай блимає код F01 або F02. Гумові манжети-ущільнювач люка. Машина тече знизу: збирається вода під нею. СМА з системою Аквастоп захисту від протікання сигналізує про витік.
-Засмічення зливної системи (зливний патрубок, фільтр, шланг, каналізація). Пральна машина перериває програму і зупиняється з водою. Моделі Індезіт з електронним таблом зазвичай видають помилку F05.
Ваша пральна машинка Indesit вийшла з ладу і не працює? Не поспішайте засмучуватися! Зверніться в «Пралхолд». Наші майстри мають багатий досвід ремонту Індезіт полагодять і вашу.

Ремонт пральних машин Львів