Ремонт пральних машин Bosch

Ремонт пральних машин Bosch (Бош) Львів. Пральні машини Bosch – складні, високотехнологічні пристрої. Починка сучасної пральної машини вимагає спеціальних знань, умінь і навичок. І, якщо обслуговування машинки можна проводити самостійно, то самостійний ремонт може спричинити за собою збільшення існуючих проблем.

Пам’ятайте, ремонт пральних машин Bosch Львів необхідно довіряти виключно професіоналам! Ми  спеціалізуємося на ремонті пральних машин Bosch і Siemens та деяких інших виробників. Спеціалізація на роботі з продукцією однієї компанії дозволяє нашим майстрам стати справжніми професіоналами своєї справи.

Компанія “Пралхолод”  займається ремонтом і обслуговуванням пральних машин Bosch у Львові. Наші фахівці здійснюють ремонт на дому, в зручний для клієнта час, однак при серйозних поломках, які не можна усунути на місці, є можливість транспортування пральної машини в майстерню.

Про виробника Bosch.

Побутова техніка компанії Bosch – вибір мільйонів людей по всьому світу. Продукція цього бренду регулярно входить в десятку найбільш продаваних в Україні зразків побутової техніки, і це не випадково. Українцям давно полюбилася зручна і якісна техніка німецького виробника.

Компанія веде активну маркетингову діяльність в нашій країні.

Компанія Bosch, в даний час, веде активну маркетингову політику на  ринку. Товари цієї марки стають доступнішими і популярнішими у вітчизняних споживачів. Послуги з ремонту пральних машин Bosch так само затребувані на вітчизняному ринку послуг.

Ремонт пральної машини Bosch. Чи варто?

На це питання можна відповісти ствердно: ремонт побутової техніки Bosch, зокрема пральних машин повністю виправданий. Найчастіше машинки виходять з ладу не через брак або недоробок конструкторів, а через зовнішні чинники: погана якість води, засмічень, через недогляд користувачів. Зазвичай пральні машини Bosch служать більше десяти років, і, при належному догляді і дбайливої ​​експлуатації, можуть прослужити ще довше.

Найчастіша причина виклику майстра по ремонту пральних машин – дрібні неприємності, пов’язані з неуважністю при користуванні пральною машиною, наприклад дрібна річ, забута в кишені джинс може стати причиною виходу з ладу помпи, механічні пошкодження так само не рідкісні. На другому місці – поломка нагрівальних елементів. Тут, в основному, винувато якість води в наших квартирах. Однак не варто переживати – пральні машини Bosch легко ремонтуються, а найбільш затребувані запчастини завжди є на нашому складі.

Наш сервіс:

Ми намагаємося зробити наш сервіс максимально орієнтованим на клієнта. Наші фахівці здійснюють терміновий ремонт пральних машин Bosch, Siemens та інших марок, виїжджаючи до клієнта протягом години після дзвінка. Так само можна викликати майстра на певний время.Bosch-сервіс працює не тільки в будні дні, а й по вихідних і святах, по-цьому Ви можете підібрати час візиту майстра, яке зручно саме для Вас.

Наші гарантії:

Bosch-сервіс дає піврічну гарантію на ремонт пральних машин Bosch, Siemens, Miele, AEG, вироблений фахівцями компанії.

Наші ціни:

Ми не беремо грошей за виїзд або діагностику. Ви платите тільки за роботу майстра і запасні частини, в разі, якщо виникла необхідність їх заміни. Замовляючи ремонт пральної машини Бош в нашій компанії, Ви отримуєте:

  • тільки сертифіковані деталі з нашого складу
  • оперативність
  • послуги кваліфікованих техніків
  • гарантію на 2 роки

Ремонт пральних машин Львів