Ремонт пральних машин Зануссі

Італійська торгова марка ZANUSSI з моменту заснування робила ставку на інновації, оригінальний дизайн і висока якість продукції. Наприклад, інженери Зануссі розробили систему автоматичного регулювання витрати води та електроенергії в залежності від ваги білизни в баку пральної машинки.

На жаль, експлуатація побутових приладів відбувається не в ідеальних лабораторних умовах. Водопровідна вода дуже далека від дистильованої, а змінний струм у побутовій мережі іноді і правда – то є, то немає. Тому, незважаючи на всі очевидні конструктивні гідності, пральних машин ZANUSSI періодично потрібен ремонт.

Основні поломки, за нашим досвідом, наступні:

Пристрій блокування люка (УБЛ) У машині не блокується дверцята

Привідний ремінь барабан пральної машинки Зануссі вільно обертається рукою, але не крутиться при пранні

Зливний насос-помпа або не зливається вода в пральній машині Zanussi

Підшипник у пральній машині в вимкненому стані барабан при обертанні рукою видає «залізний» скрип

Амортизатори Агрегат стрибає і стукає при віджиманні

Реле рівня води або не віджимає пральна машина Zanussi, при цьому вода також може не зливатися

Датчик контролю температури –  пральна машина не гріє воду

На користь пральних машин Зануссі потрібно зауважити, що їх ремонт практично завжди дає прекрасні результати, так як конструкція збірки дозволяє чітко локалізувати несправність і вирішити проблему.

Ціни на ремонт пральних машин Зануссі

Точну вартість ремонту пральної машини ZANUSSI наш майстер назве після огляду агрегату. Заздалегідь можна спрогнозувати ціновий діапазон, за категоріями складності. У будь-якому випадку, навіть при самому негативному розкладі, це не дуже дорого. Роботи які ми можете провести при ремонті пральної машинки Зануссі:

 •  Дістати чужорідне тіло;
 •  Відремонтувати модуль;
 •  Відремонтувати двигун;
 •  Замінити клапан подачі води;
 •  Замінити пристрій блокування люка;
 •  Замінити трубчастий електронагрівач (ТЕН);
 •  Замінити кнопку;
 •  Замінити пружини, амортизатори;
 •  Замінити зливний насос;
 •  Замінити ущільнювач (манжету люка);
 •  Обнулити і перепрошити модуль;
 •  Замінити підшипник.

Діагностика проводиться безкоштовно, але в разі відмови від ремонту необхідно сплатити мінімальну ціну за виїзд майстра.

Наші переваги

Зручність замовлення. Викликати майстра Ви можете будь-яким зручним способом: залишивши на сайті заявку або зателефонувавши нашому диспетчеру за телефонами вказаними в контактах

Потрібний час. Виїзд майстра здійснюється у зручний для Вас час.

Використання оригінальних комплектуючих. Всі запчастини, які використовують наші майстри – «рідні», сертифіковані і схвалені заводами-виробниками.

Гарантія. На всі роботи діє гарантія.

Звертайтеся, ми раді будемо Вам допомогти.

Про марку пральних машин ZANUSSI

Ремонт пральних машин ZANUSSI. Італьянская фірма Zanussi виробляє пральні машинки понад півстоліття: перші агрегати цієї марки зійшли з конвеєра ще в 1958 році. За час існування бренду багато що змінилося. З найважливіших – в 1985 році з’явилася система Jetsystem, регулююча витрата води і електроенергії, в 2000 – з’явилися машини IZ з похилим барабаном, для полегшення завантаження і вивантаження. На сьогоднішній момент пральки Зануссі втілюють в собі передові технології, різноманіття програм прання, лаконічний дизайн і простоту управління.

При незмінно високій якості продукції пральні машинки Zanussi мають досить доступну ціну, що і робить їх настільки популярними.

Ремонт пральних машин Львів