Ремонт пралних машин Аrdo

Всім відома торгова марка Ardo є одним із структурних підрозділів італійської компанії, яка вже майже півстоліття виробляє різну техніку для будинку, що відрізняється своєю функціональністю і оптимальною ціною. Ardo випускає дуже велику кількість моделей різних пральних машин. Обов’язкова сертифікація, яку проходить вся техніка цієї торгової марки, підтверджує її відповідність дуже суворим вимогам стандартів якості та безпеки, які прийняті в європейських державах. За кількістю проданих на території нашої держави примірників італійських пральних машин Ardo немає рівних. Аналогічна ситуація спостерігається і на ринках багатьох інших країн світу. Покупців побутової техніки привертає, в першу чергу, низька ціна високоякісної пральної машини, в якій присутня велика кількість функцій і режимів прання. Регулярно проводяться виробником, тестові випробування, якими  доведено, що дотримання вимог безпеки і досить простих, але, в той же час принципових положень у використанні побутової техніки захистить вашу пральну машину Ardo від поломок на довгі роки.

Ремонт пральних машин Ардо

Майстри нашої компанії «Пралхолд», яким досить часто доводиться виконувати ремонт пральної машини Ардо по дрібницях і капітально на дому Львів в максимально стислі терміни пропонують вашій увазі ряд рекомендацій по правильному використанню пральної машини, дотримання яких відкладе ваше звернення до фахівців « Пралхолд »на максимально тривалий час.

Ремонт пральних машин Ardo, та чого боїться пральна машина Ardo:

низькоякісної води

Найстрашнішим ворогом нашої італійської гості, яку практично кожен житель нашої країни радий бачити у своєму домі, є низькоякісна вода, а такою, на жаль, вона є, практично, повсюдно на просторах нашої країни. Використання зовнішнього фільтра серйозно покращує якість води, зменшує ймовірність протікання, продовжує термін служби нагрівального елементу і вузла прання, а також запобігає деякі інші несправності пральки. Але зовнішній фільтр не може повністю виключити ймовірність поломки пральної машини Ardo, тому кожне прання повинно проводитися з обов’язковим використанням добавок, що пом’якшують воду. І ні в якому разі не варто замінювати ці самі добавки народними засобами, типу лимонної кислоти, тому як при сумнівну користь такої чистки, присутній безсумнівна, до того ж дуже відчутна, шкода.

перепадів напруги

Також шкодять пральній машині Ardo перепади напруги в електричній мережі, які трапляються повсюдно із завидною регулярністю. Стабілізатор напруги, вбудований в пралку, або, за відсутності такого, набутий вами додатково створить певний захист електронних схем і елементів машини.

перевантаження білизною

При перевантаженні білизною виникає додаткова, не передбачена технічними характеристиками, навантаження на мотор, що сильно скорочує терміни безремонтної експлуатації пральної машини Ardo. Вирішуйте, що легше: купити новий мотор для пральки, або розділити білизну на кілька циклів.

Ремонт пральних машин Ardo Львів

Якщо поломки не вдалося уникнути, звертайтеся в «Пралхолд» . Наші майстри дуже швидко відремонтують вашу пральну машину Ardo на дому.