Ремонт електроплит Львів

Електроплити служать роками при належному відношенні. Необхідність в ремонті електричної плити Львів ж виникає внаслідок необережного поводження з нею.

Наприклад, якщо конфорка 2-3 місяці не чиститься, то скоро вона природним чином перетворюється в металобрухт. При цьому чим багатофункціональніша і сучасніша електроплита, тим ретельніше за нею треба стежити. Притому обслуговування кожної моделі помітно відрізняється.

Залежно від тяжкості поломки ремонт електроплит може включати заміну конфорок, заміну склокераміки, проводки і інших деталей.

Які роботи проводяться при ремонті електричної плити? Найрізноманітніші. Наприклад, заміна склокераміки, ремонт і заміна конфорок, усунення несправностей проводки і інших частин.

Склокераміка  нагріває тільки одну частину поверхні, а інші зберігають звичайну температуру. Тобто, можна ставити на цю ділянку як великий посуд, так і зовсім маленький. Ще один великий плюс – надійність. Склокераміка дуже міцна, при цьому її дуже легко мити.

Однак якщо Ви цінуєте стійкість до перепадів температур, то тут варто вибрати газову плиту. Якщо на розпечену конфорку потрапить вода – вона витримає. А ось склокераміка – не факт. Крім того, і електроплита проста в експлуатації і обслуговуванні.

Ми вважаємо за краще старі плити. На жаль, зараз їх не дістати. А шкода, бо у них мінімум три переваги (а насправді, набагато більше):

Ремонт електроплит, духовок і поверхонь Львів

Раніше були набагато надійнішими петлі духовок.

Для контактів використовувалася мідь, а не залізо. Проводи стали тоншими – що позначається на надійності.

Нинішня емаль розлітається в пух і прах.

Можливо, скоро з’являться дуже хороші плити . Але коли це точно станеться – невідомо.

Тому доведеться ретельно стежити за своєю побутовою технікою:

Використовуйте для миття соду, але ні в якому разі – миючі засоби з кислотою і хлором.

Ремонт електроплит,  духовок і поверхонь для варіння Львів

Уявімо, що у Вас зламалася стара плита. Не поспішайте її викидати. Вона вам ще дуже довго прослужить. А звертайтеся в компанію «Пралхолод».

У нас є всі потрібні деталі. Крім того, можна замінити старі конфорки сучасними – і такий тюнінг зробить плиту ще краще.

На ремонт електроплит Львів діє гарантія – 6 місяців для побутових плит і 3 місяці – для виробничих.

Якщо ж віддаєте перевагу купити нову плиту, уважно поставтеся до таких моментів.

Все геніальне просто. Від плити потрібно – підігріти їжу … і все! Додаткові навороти роблять плиту набагато «ніжнішою».

Чим більше електроніки, тим більша ймовірність поломки. І що погано – це дорогі деталі. Часом ремонт електроплити Львів буде порівнянний з покупкою нової техніки.

Блок управління – обов’язково над духовкою. Чи  зверху на вертикальній поверхні .. буде втікати молоко, або вода – і все, попадання вологи всередину корпусу, поломка перемикачів, ремонт. І, до речі, з цієї ж причини вибирайте плити, де немає зазору між її корпусом і ручками перемикача. До кераміки це відноситься в першу чергу.

Найкраще з нових плит вибирати виробників з Німеччини та Швеції, Фінляндії

Склокераміка – служить довше, але при належному догляді і акуратності.

«Пралхолод» здійснює ремонт електричних плит Львів.

Що є в магазині? 2 види плит – камфорочні і склокерамічні. Останні нагріваються моментально.

У склокерамічних плит є 2 області нагрівання – для великої і малої посуду. Для нестандартної, великої місткості існує овальна зона нагріву. При цьому інші зони залишаються холодними. Навіть в 1 см від кордону нагрівається зони.

Є, правда, і недоліки. Наприклад, вразливість до перепадів температур. Тобто, якщо покласти каструлю з холодильника відразу на плиту – поверхня запросто може лопнути. Крім того, вкрай небажано наносити удари, розсипати цукор, розливати солодку рідину. Дуже легко на поверхні з’являються подряпини.

Щоб замовити ремонт електричної плити Львів телефонуйте за телефонами вказаними в контакті.