Ремонт газової колонки Бош

Фахівці нашої компанії зможуть допомогти вам з вибором і установкою газових колонок Bosсh. Якщо ж ваша колонка даної марки вийшла з ладу – не переживайте, ми вам обов’язково допоможемо. Наша компанія займається ремонтом, установкою водонагрівачів, і всіма супутніми послугами.

До переліку наших послуг входять:

  • Демонтаж старої колонки (в разі її несправності)
  • Установка і підключення нової
  • Налаштування колонки для її вірної роботи
  • Гарантія на всі виконані роботи
  • Ремонт водонагрівачів Bosсh

Виникли неполадки в роботі колонки? Звертайтеся в нашу компанію Пралхолд, де вам обов’язково допоможуть з ремонтом газових колонок Бош bosch,! Наші фахівці оперативно виконають діагностику, і дізнаються причину поломки, далі за вашої участі буде вирішуватися доля вашої колонки.

Наші майстри можуть полагодити не тільки водонагрівачі марки Bosсh, але і Junkers, Vaillant, Dakon і багато інших.

Ми виробляємо будь-які роботи, які пов’язані з водонагрівачами, а також виконуємо планове технічне обслуговування. Якщо вашій колонці потрібна чистка, заміна запчастин або їх ремонт, то сміливо звертайтеся до нас – ми допоможемо.

Не можна нехтувати технічним обслуговуванням колонки, так як це може продовжити термін її служби на довгі роки. Якщо регулярно чистити колонку, то ви можете бути впевненими, що вона раптово  не засмічена, що приведе її в неробочий стан. Запчастини для газової колонки Bosсh досить дорогі, тому в деяких випадках доцільніше буде придбати нову. Але вам цього робити не доведеться, якщо вашу колонку своєчасно буде оглядати майстер. Так ви збільшите не тільки термін служби водонагрівача, а й забезпечите безпеку собі і оточуючим, так як відомо, що несправне газове обладнання може стати причиною серйозної аварії.

Чистка водонагрівачів Bosсh безпосередньо залежить від умов використання та хімічного складу води. Серйозна ситуація вимагає ретельної роботи фахівця, і може зайняти трохи довше часу. Рекомендується чистити колонку 1 раз в рік, це забезпечить її стабільну роботу.

Bosсh надає гарантію на свої водонагрівачі.

Bosсh – бренд, відомий у всьому світі. Він займає високі позиції на ринку побутової техніки та теплообладнання. У компанії працюють кращі фахівці, які вводять інновації у виробництво техніки, і постійно стежать за її якістю. Високоякісна і надійна техніка забезпечила фірмі визнання багатьох користувачів по всій земній кулі.

Газові водонагрівачі Bosh використовуються для забезпечення гарячою водою. Паливом для нагріву служить газ – легкодоступний ресурс, який дозволяє ефективно використовувати нагрівач. Потік води проходить через теплообмінник апарату, що забезпечує постійну подачу гарячої води при включеній колонці.

Основні користувачі водонагрівачів – це жителі приватних секторів, а також громадські заклади. Все частіше водонагрівачі встановлюються в квартирах, де не хочуть залежати від подачі гарячої води.

Колонку Bosсh можна встановити, як у ванній, так і на кухні. Сучасний дизайн не буде псувати естетику вашого інтер’єру.

Виробник гарантує 15 років стабільної роботи колонки. Дійсно, колонки Bosсh здатні прослужити такий термін при правильному догляді і дбайливій ​​експлуатації.

До переліку функцій апарату входять: режими безпеки, контроль полум’я, регулювання подачі води і температури її нагрівання.