Ремонт газових поверхонь

Газова плита виріб, що знаходиться в повсякденній експлуатації у жителів України. При правильному використанні, імпортні та українські газові плити служать 10-15 років без зупинок. Будучи збірними виробами з невисоким ступенем жорсткості, газові плити гостро потребують технічних обстежень. Перевірка і профілактика відіграє вагому роль в надійності та безпечності роботи плити. Дана послуга не приваблює достатньої уваги власника і після закінчення часу газові плити ламаються, поступово перестають працювати і зовсім виходять з ладу.

Практика щоденних оглядів і ремонтів плит показує знос перекриває пристрої (газ-контроль). Некваліфіковане втручання в автоматику духовки порушує процес роботи терморегулятора. Фізико-механічні властивості поворотних механізмів старіють і зношуються. Кнопки під ручкою включення пальника окислюються, змушуючи постійно працювати електрозапалювання.

Поломки і несправності ділять на два види:

Механічний знос поворотних вузлів і захисних пристроїв:

Проникнення жиру і води в отвір форсунки і кнопки електророзпалювача.

Типові несправності газових поверхонь

Виконання слюсарем комплексу профілактики та ремонту газової плити залежить від рівня знань і досвіду, що допомагає оперативно встановлювати причину поломки зі слів клієнта.

Пальник вимикається 1. Пальник вимикається – перевірка функцій пальника. Якщо пальник плити, в тому числі духовка, після запалювання не вийшли на автоматичний режим. Гаснуть після відпускання ручки кнопки, необхідно перевірити контакти термопари цього пальника, який не вдалося запалити.

Постійно клацає електророзжиг. 2. Постійно клацає електророзжіг. Причина: замкнутий блок електричних імпульсів; пролита при митті вода; налипання жиру на кнопки включення. У будь-якому випадку, не варто затягувати з непрацюючою кухонною плитою. Правильним рішенням буде оформлення заявки на виклик працівника.

Перелік несправностей в роботі старих газових плит відноситься в основному до дефектів, що виявляються в процесі експлуатації і усуваються в ході позапланового ремонту. Число таких ремонтів велике: число аварійних звернень перевищує 60% від загальної кількості заяв в службу, а саме.

  • Заміна термостата – якщо знизилася температура в духовці;
  • Заміна Тена – якщо при включенні вибиває УЗО;
  • Перепакування з’єднань – якщо присутній запах газу;
  • Заміна свічки запалювання – якщо пальник не запалюється;
  • Заміна блоку розпалювання – якщо електрозапалювання не працює.

Всі перераховані вище поломки, роботи з налагодження і ремонт газової плити в цілому повинні виконуватися фахівцем територіального газового господарства при установці плити і в процесі експлуатації за заявками абонентів. Для цієї мети створена компанія «Пралхолод», на період післягарантійного терміну плити забезпечує замовника запасними частинами і кваліфіковану допомогу від майстра.

Ремонт газових поверхонь Львів на дому можливий до кінця цього дня!

Найбільш прийнятною формою надання послуг є виїзний ремонт газових поверхонь на замовлення, з визначенням обсягу роботи з первинного огляду. Виконання відновних процесів щодо поломки вбудованих газових плит пов’язані з регулюванням окремих елементів управління, заміна несправних крутяться вузлів і зіпсованих деталей, усунення витоків газу.

ДІАГНОСТИКА та ремонт газових поверхонь Львів

Побутову газову плиту

Діагностуємо по телефону, тому вартість цієї послуги для Вас дорівнює 0.

ВИКЛИК

Ми візьмемо за виклик гроші в розмірі 100 грн.  в разі відмови від ремонту, а так ця послуга коштує 0 грн.

РЕМОНТ

Вартість виконаної ремонтної роботи без вартості необхідних запчастин в нашій компанії варіюється від 200 грн.

ГАРАНТІЯ

Наші співробітники перед відходом випишуть гарантію від нашої фірми на виконану роботу терміном до 12 МІСЯЦІВ

 Як відремонтувати плиту в день дзвінка

Прийом заявок на виклик майстра по ремонту газових плит здійснюємо по телефону. У нічний час ви можете надіслати повідомлення на голосову пошту або скористатися формою зворотного зв’язку. При подачі заявки на ремонт газ плити вказуйте характер дефекту і дані вироби: модель газової плити; заводський номер; рік випуску і т.п. Замовлення передається майстру по плитах, який, в залежності від передбачуваної поломки отримає потрібні деталі зі складу.

Зверніть увагу! Ремонт газових поверхонь – справа відповідальна, тому регулярний контроль і обслуговування газової техніки повинен виробляти кваліфікований фахівец. При роботі з небезпечним обладнанням, головне дотримуватися техніки безпеки і відключати підводять комунікації: електричний струм і газ.

Замовити ремонт газової поверхні на дому телефонуйте: 

Телефони:
(068) 925 71 27
(095) 192 94 30
(063) 289 14 16