Виклик майстра додому
Виклик додому
Майстер приїзджає за попередньою домовленістю по телефону за Вашою адресою протягом робочого дня.
Низькі ціни
Низькі ціни
Максимально низькі ціни наскільки це можливо при використанні якісних деталей та інструментів.
Гарантія на роботи
Гарантія
На всі види робіт надається гарантія. Термін гарантії встановлюється на термін від 1 року.

Ремонт побутової техніки Львів

Жоден сучасний будинок просто неможливо уявити без численних електричних приладів, істотно полегшують життя домогосподарці. Пральні та посудомийні машини, водонагрівачі, кавоварки і мультиварки – всі ці пристрої беруть на себе виконання самих різних робіт по дому, дозволяють заощадити час і сили.

Але незважаючи на те, що виробники домашніх помічників прагнуть використовувати в їх конструкції довговічні деталі та вузли, вони все ж таки іноді виходять з ладу. Причинами цього можуть бути ігнорування вимог по періодичному обслуговуванню приладів або порушення правил експлуатації, неякісна вода або перепади напруги в мережі, які-небудь механічні пошкодження. Однак у кожному разі для відновлення працездатності того або іншого пристрою необхідно звертатися до професіоналів.

Якщо у вас раптом перестав працювати холодильник або не працює пральна машина, пропонуємо скористатися послугами нашого сервісного центру, який виконує ремонт побутової техніки у Львові та області, надає цілий ряд переваг для всіх своїх клієнтів: – помірні ціни на будь-які послуги; – відмінне обслуговування клієнтів, індивідуальний підхід; – якісний ремонт побутової техніки на дому, можливість знайти найбільш зручний час для візиту майстра; – використання сучасного обладнання та інструментів, надання всіх необхідних запасних частин за цінами виробника; – наявність фірмової гарантії, термін якої залежить від складності виконання ремонтних робіт.

Наші послуги:

Замовити послугу з ремонту у Львові

Для оперативного контакту можна заповнити цю форму, вказавши свій номер телефону і проблему. Вам обов'язково передзвонять.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш e-mail

Ваше повідомлення